Dövme Si̇lme
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Dövme Silme
Dövme Silme

İlk zamanlarda beğeni ile yaptırılan dövmeler daha sonra sıkıcı hale gelebilmektedir. Kişiler artık rahatsızlık veren dövmelerden kurtulmak istemektedirler. Bu durumda karşımıza dövme silme işlemi çözüm olarak çıkmaktadır. Tıbbı lazer cihazları sayesinde dövme silmek ya da rengini açmak mümkündür.

Bu işlem Lazer ışınları kullanılarak yapılmaktadır. Işınlar derinin epidermis katmanını geçerek dermis ile derialtı dokularındaki dövmenin renk bileşenleri tarafından emilir. Bu maddeler parçalanarak kişinin bağışıklık sistemi tarafından kaldırılır. Geniş dövmelerin silinmesi daha fazla zaman almaktadır. Bununla beraber dövmenin rengi ne kadar koyu ise silme işlemi o kadar rahat olmaktadır. Dövme silme seansları 6 ile 8 hafta da bir olacak şekilde ihtiyaç duyuldukça tekrarlanır.

Dövme Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Alerjik reaksiyonlar, kişisel nedenler, dövme yaptırma nedeninin ortadan kalkması veya işe alımlar nedeni ile insanlar dövme silme işlemine başvurmaktadırlar. Bu durumda insanlar uzmanlardan yardım alabilmektedir. Osmaniye dövme silme başarılı bir şekilde sonuç almayı sağlamaktadır. Dövme silme işleminin başarısı; kullanılan boya türüne, cilt rengine, dövmenin yapıldığı zamana, dövmenin derinliği ve yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Günümüzde aralıklı lazer işlemleri ile istenilen sonuca ulaşılmaktadır. Eski dövmelerin silinmesi daha çok zaman alırken yeni dövmeleri silmek daha hızlı olabilmektedir. Tedavi süresini dövmenin yapılış şekli ve ne kadar profesyonel yapıldığı da etkilemektedir. Bütün bu faktörler dikkate alındığında uzman kişilerin tercih edilmesi yan etkileri minimuma indirme açısından esas olacaktır. Merkezimizde gerçekleştirilen dövme silme işlemi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın