Lenf Drenaj Zayıflama
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Lenf Drenaj Zayıflama
Lenf Drenaj Zayıflama

Zayıflamak, tüm insanların en büyük hayalidir ve bu insanlar zayıflamak için sayısız çaba sarf etmektedir. Teknolojik gelişmeler ve her alanda olduğu gibi güzellik sektöründe de yaşanan gelişmeler, özellikle bölgesel zayıflama konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan kişilerin işlerini büyük oranda kolaylaştıracak uygulamalar ortaya koymaktadır. Pressoterapi adı ile de bilinen, Lenf drenaj zayıflama uygulaması, kişilerin vücuduna basınç ile masaj yaparak, venöz ve lenfatik dolaşımın hızlanmasını sağlamaktadır. Uygulama kişilerin çeşitli nedenlerden dolayı sahip olduğu ödemin atılmasını, vücutlarının sıkılaşmasını, bölgesel fazlalıklarından kurtulmalarını ve selülitli cilt görüntüsünden kurtulmalarını sağlamaktadır.

Lenf Drenaj Nasıl Uygulanmaktadır ve Faydaları Nelerdir?

Osmaniye lenf drenaj zayıflama uygulaması, merkezimizde en donanımlı kişiler tarafından uygulanmaktadır. Son teknoloji cihazlarımız ile yürütülmekte olan bu uygulama, bel bölgesinden, boyuna boyundan ayak ucuna kadar uygulanmakta olan bir basınç masajıdır. Lenf dolaşımını büyük oranda hızlandıran bu uygulama, vücutta bulunan fazla ödemin, zararlı toksinlerin en doğru şekilde atılmasını ve dolaşım sisteminin düzene girmesini sağlamaktadır. Merkezimiz uzmanları tarafından en profesyonel ve bilinçli şekilde gerçekleştirilen bu uygulamanın faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür.

-Uygulama lenfatik dolaşımın ve kan dolaşımının büyük oranda hızlanmasını sağlamaktadır.

-Lenf drenaj zayıflama masajı, selülitli bölgelerde biriken fazla yağların, lenf sistemine atılmasını ve selülit görüntüsünün azalmasını sağlamaktadır.

-Uygulamanın masaja dayalı olması insan vücudunun rahatlamasına, hücrelere giden oksijenin artmasına ve cilt dokusunun canlanmasına olanak sunmaktadır.

-Yağ yakımını hızlandıran bu uygulama, ayrıca yağ dokularının ve istenmeyen maddelerin vücuttan daha hızlı atılmasını sağlayarak detoks etkisi de yaratmaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın