Mi̇crobladi̇ng
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Microblading
Microblading

Günümüzde en çok tercih edilen, uzman kişiler tarafından kaşlara uygulanan kalıcı makyaj çeşididir. 3D kıl tekniği olarak bilinen microblading seyrek ve dökülen kaşların düzgün ve doğal bir görünüme sahip olması için uygulanır. Kaşlara yapılan bu uygulama sayesinde yüzünüzde olumlu değişikliği fark edeceksiniz.

Microblading Nasıl Uygulanır?

Osmaniye'de Microblading uzmanları tarafından uygulanan, 1-1,5 yıla kadar kalıcılığı olan bu uygulamada, kaşlarınızın doğallığı bozulmaz. Kaşlar önce kalem ve farla şekillendirilir. Bu tasarım aşaması çok önemlidir. Bir sonraki aşamada renk seçimi belirlenir. Renk, kaş ile aynı tonlarda olmalıdır. Seçim yaparken saç renginizin orginal rengine uygun kaş rengi belirlenmelidir. Anestezik kremle uyuşturularak kaşlara minik çizikler atılır. Kaş kontörü uygulamasında hijyen çok önemlidir. Microblading de kullanılan aparatlar tek kullanımlık malzemelerdir ve her müşterimize yeni paket açılır.

Uygulama yapılan kaşların iyileşme süresi kişiden kişiye değişir. Yaklaşık 25-30 gün içinde iyileşebilir. Zaman içerisinde kişilerin fizyolojik durumuna göre kullanılan boyalar kaybolabilir. Bir ay sonra kaşlarda beğenilmeyen veya boş kalan yerlere yaklaşık 40 dakika süren düzeltme işlemi yapılır.

Niçin Microblading Uygulamasını Tercih Etmelisiniz?

Microblading kıl tekniğinin en önemli özelliği, doğal görünüme sahip olmasıdır. Ayrıca kaş kontörü uygulaması, tam kalıcı değil yarı kalıcı diye tanımlanır. Yapılan bu uygulamada kaşlarınızdaki kusurlar kapatılarak güzelliğiniz ön plana çıkacaktır. Ayrıca göz çevrenizin daha iri görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın