Kaş Kontürü 3D
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Kaş Kontürü 3D
Kaş Kontürü 3D

Kaş kontürü 3D birçok kadın için oldukça pratik ve kullanışlı bir güzellik işlemdir. İfadenizi ve yüzünüzü oldukça etkileyen kaşlar büyük öneme sahiptir.

Kaş Kontürü Nedir?

Sürekli değişmekte olan güzellik trendlerinin doğrultusunda uygulanan kaşlarınız için tercih ettiğiniz ve yüzünüze uygun olan şeklin verilmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Yanlış kaş alım sebebi ile seyrekleşmiş ve bozulmuş olan kaşların şeklini düzeltmek, olması gereken formuna dönüşmesi için yardımcı olan bir uygulamadır.

Kaş Kontürünün Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Kaş kontürü hayalinizde olan kaşlara kavuşmanıza sağlayacak bir işlemdir. Yıllardır uygulanmakta olan kaş kontürü yüz tipinize uygun, tamamen simetrik kaşlara sahip olmanızda ve bakışlarınıza derinlik katmakta oldukça başarılıdır. Kaş kontürü, makyaj yaptığınız sırada kaşlarınızı doldurmak ve sabitlemek gibi işlemleri ortadan kaldırarak size zaman kazandırır. Ayrıca yapılacak olan kaş kontürü kendi kaş renginizle birebir aynı uygulanır. Böylece daha doğal durur. Çeşitli sağlık problemleri yüzünden kaşları dökülen ve kendini kötü hisseden kişiler için de oldukça elzem bir uygulamadır. 3D gibi teknikler ile yapılan kaşlar orijinal haline en yakın görünüm imkânı vermektedir.

Osmaniye Kaş Kontürü 3D

Osmaniye kaş kontürü 3D işlemlerini güvenilir güzellik merkezimize kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Kaş kontürü işlemi fiyatları değişiklik göstermektedir. Kaş kontürü 3D işlemi yaptırdıktan sonra 24 saat uygulama yapılan bölgeye su vb. Değdirilmemelidir. Ayrıca uygulama sonrası güneşe fazla çıkmamakta da fayda vardır. Konu hakkında daha detaylı bilgiyi uzmanlarımızdan almak için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın