Dudak Ve Yüz Dolgusu
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Dudak ve Yüz Dolgusu
Dudak ve Yüz Dolgusu

Vücut, deri ile kaplı ve canlı bir yapıdır, yıllar içerisinde değişime uğrayan deri ve cilt zamanla kırışıklarla tanışır, lekelenir ve çöker. Vücudun yüz bölgesi sürekli bakım gerektirir, düzenli olarak temizlenme ve nemlendirme ihtiyacı vardır. Osmaniye dudak ve yüz dolgusu, yüz bölgesinde şikayetleri olan kişilerin yaptırması gerekli olan işlemlerdir. Dudak ve yüz dolgusu yaptırmak için genel anlamda sebepler şöyledir;

  • Cildin Hyaluronic dengesini kaybetmesi ve kırışıklıklar oluşması
  • Dudakların çok ince olması
  • Yanakların ve elmacık kemiklerin içe çökük olması
  • Fazla mimik yapmaya bağlı keskin çizgiler oluşması
  • Cilt görünümünü düzeltmek

Belirli şikayetler ve istekler doğrultusunda yapılan dolgu işlemi, hızlı ve kolay iyileşen bir tedavi türüdür.

Dudak ve Yüz Dolgusu İşlemleri

Cildin zamanla minerallerini kaybetmesi, hava şartları dolayısıyla ciltte bozulma, genetik faktörler, yaşlanma, yanlış bakım veya bakım yapmama kişiye dolgu işlemi yaptırma isteği verebilir. Dudak ve yüz dolgusu oldukça kısa sürede yapılabilen, son derece sağlıklı bir işlemdir. Dolgu işlemi sonrası iyileşme süreci hemen başlar ve günlük hayata dönülebilir. Dudakların daha kalın olması, yanakların düzeltilmesi alın ve kaş aralarının toparlanması ayrıca yüzdeki kırışıklıkları gidermek için dolgu işlemleri tercih edilebilir. Dudak ve yüz dolguları, uzun süre kullanılabilir, kişinin sağlını etkilemeyen ve son derece kolay işlemlerdir. Dolgu cildin daha canlı görünmesini sağlarken, hyaluronic asit dengesini düzenler pürüzsüz, parlak ve dolgun bir cilt görünümü kazandırır.  

Merkezimizde sağlanan tüm işlemler uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Sağlık bakanlığı onaylı ürünler kullanılarak yapılan işlemler kısa sürede etkisini göstermektedir. Randevu ve bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın