Kuaför Hi̇zmetleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Kuaför Hizmetleri
Kuaför Hizmetleri

Kuaför kadın ve erkekler için ihtiyaç duyulan hizmet alanıdır. Kuaförde birçok işlem yaptırarak kendinizi daha güzel ve özgüvenli hissedersiniz. Kuaför hizmetleri oldukça geniştir. Ağda, saç boyama, saç kesme, saç şekillendirme, kaş bıyık alma gibi birçok işlem merkezimizde bulunmaktadır.

Balyaj İşlemi

Saçlarınızın bazı tutamlarına ışıltı ve parlaklık katmak amacı ile yapılan işlemlere balyaj denir. Doğal ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteyenler için ideal bir işlemdir. Ayrıca güneşten açılmış saç efekti vermektedir.

Röfle İşlemi

Saçınızın doğal renginden biraz farklı tonlarda yapılan renklendirme işlemidir. Saçtan alınan tutamlar saçın kendi renginden birkaç ton daha açık renk tonlarına boyanır.

Ombre İşlemi

Saçınızın boy kısımlarından sonra kendi saç renginizden daha açık bir renge boyanma işlemine denilmektedir. Özel bir fırça yardımı ile saç boy kısmından itibaren açık bir renge boyanır. Böylece kademeli bir şekilde saçlar koyudan açık renge doğru geçmektedir.

Ağda ve Kaş Bıyık Alma İşlemi

Ağda işlemi ile vücuttaki istenmeyen tüylerden dakikalar içinde kurtulursunuz. Kaş bıyık alma işleminde ise kaşlarınız yüz tipinize ve istediğiniz doğrultuda şekillendirilir ve fazla tüylerden arındırılır.

Kuaför İşlemleri Fiyatları

Osmaniye kuaför hizmetleri fiyatları yaptırmak istediğiniz işleme göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize uygun işlemleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Yaptırdınız işlemlerden sonra özellikle saç işlemlerinde saçlarınıza gerekli bakımları yaparak işlemlerin hem daha uzun süre dayanmasını hem de daha güzel durmasını sağlayabilirsiniz. Randevu ve bilgi almak için iletişim numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın