Dermapen
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Dermapen
Dermapen

Teknolojinin gelişmesi, güzellik sektöründe birçok yenilik yapılmasını ve en büyük cilt sorunlarından biri olan yaşlanma etkilerinin azaltılmasını sağlamaktadır. Cilt sorunlarının önlenmesi ve var olan etkilerin giderilmesi için uygulanan işlemlerden biri dermapendir. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen uygulamalardan biri olan dermapen, uygulama sırasında kişilerin cilt yapısına kesinlikle zarar vermemekte, parlaklık, gençlik, canlılık ve esneklik kazanmasını sağlamaktadır.

Dermapen uygulamasının temel amacı, cilt üzerindeki yaşlanma etkilerinin azalması, cildin canlı, bakımlı ve daha sıkı görünmesini sağlamaktır. Uygulama sırasında çatlama, soyulma, tahriş ya da leke gibi etkiler oluşmaması, uygulamanın daha sık tercih edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca yapılan araştırmalara göre dermapen uygulamasının, çatlak izleri, sivilce lekeleri ve su çiçeği gibi etkileri de azalttığı kanıtlanmıştır.

Dermapen Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Dermapen uygulaması yaklaşık yarım saat süren ve her yaş grubundan kişinin yaptırabileceği bir uygulamadır. Uygulama kişilerin daha canlı, genç ve bakımlı bir cilde sahip olmasını sağlamaktadır. Merkezimiz, Osmaniye dermapen uygulamasının en profesyonel şekilde yapıldığı merkezlerden biridir. Merkezimizde en yeni ve son teknoloji cihazlar ile hizmet verilmektedir. Danışmanlarımız işlem öncesi kişilerin cildini derinlemesine bir şekilde temizlemektedir. Uygulama 0,02 milimlik iğneler kullanılarak yapılmaktadır. İşlem sırasında bu iğneler, kişilerin cilt yapısı üzerine dik bir şekilde girip çıkmakta ve bu sayede açılan kanallar, cilt üzerindeki iyileşme mekanizmalarını harekete geçirmektedir. İşlem bittikten hemen sonra kişilerin cildine yatıştırıcı bir maske yapılmakta ve işlem sona erdirilmektedir.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın