Altın İğne
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Altın İğne
Altın İğne

Radyo frekans uygulaması olarak da adlandırılan altın iğne, kişilerin cildinin güzelleşmesi ve gençleşmesi için yapılmakta olan bir uygulamadır. Cilt lekelenmeleri, yaşlanma etkileri, cilt deformasyonları, kırışıklıklar ve çevresel faktörlerin neden olduğu olumsuz etkiler bu uygulama sayesinde etkisini kaybetmekte ve azalma göstermektedir. Uygulamanın kaç seans süreceği, uygulama bölgesine, uygulama bölgesindeki deformasyon miktarına ve hekim incelemelerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Altın iğne uygulaması sadece yüz bölgesine değil, vücudun istenilen bölgelerine de uygulanabilmektedir.

İşlem cerrahi bir operasyon olmadığı için kişiler, işlem sonrası günlük yaşantılarına devam edebilmektedir. Altın iğne uygulaması sırasında kullanılmakta olan cihaz, cilt tabakasının alt katmanına yüksek frekanslarda enerji göndermekte ve o katmanlara kontrollü bir şekilde hasar vermektedir. Bu durum ise doğal kolajen dokularını uyarmakta ve iyileşme sürecinin hızlanmasını sağlamaktadır.

Altın İğne Uygulaması İyileşme Süreleri

Merkezimiz, Osmaniye de altın iğne uygulaması alanında en donanımlı ekipler ve tecrübeli danışmanlar ile çalışmaktadır. Altın iğne uygulaması belirli aralıklar ile iki ya da üç seansta tamamlanıp sona erdirilmektedir. Seans sayıları kişilerin uygulama bölgesindeki hasar durumuna, kişilerin ihtiyaçlarına ve danışmanların incelemelerine göre kararlaştırılmaktadır. Uygulama başladığı andan itibaren kişilerin cilt yapısı üzerindeki olumlu etkiler fark edilmeye başlanmaktadır. Uygulama sırasında cildin en alt katmanına verilen hasar sayesinde, cilt üzerindeki kolajen üretimi arttırılmakta ve cilt her geçen gün daha canlı, genç, parlak ve pürüzsüz bir hal almaktadır.

 

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın