Prp Ci̇lt Gençleşti̇rme
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
PRP Cilt Gençleştirme
PRP Cilt Gençleştirme

PRP trombositten zengin plazma anlamına gelmektedir. PRP cilt gençleştirme son yıllarda daha çok tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem uygulama yapılacak kişiden bir miktar kan alınarak yapılır. Alınan kanın özel bir tüp içinde santrifüj edilmesiyle elde edilen serumun yine aynı kişiye enjekte edilmesiyle olur. Vücudumuzda bulunan trombositler hasarlı dokuların onarılması için gereken büyüme faktörlerini içeren kan bileşenleridir. Bu sayede cildimiz hem onarılır hem de gençleşme sağlanmış olur.

PRP Güvenli Bir Uygulama Mıdır?

PRP için gereken trombositler hastanın kendisinden alınan kanın bileşenleridir. Özel ve kapalı bir alanda hijyenik koşullarda hazırlanmaktadır. Trombositler haricinde içeriğinde başka bir şey bulunmamaktadır. Uygulamadan faydalanmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu PRP güvenli bir uygulama mıdır? Sorusudur. Kliniğimizde tüm steril ortamlar oluşturularak işlem yapılması sağlanmaktadır. Bu sayede güvenilir bir uygulama olmaktadır.

Osmaniye PRP Cilt Gençleştirme

PRP cilt gençleştirme etkisi uzun vadede devam eden bir uygulamadır. Derinin hassas ve doğal bir şekilde gençleşmesine katkısı olur. Kırışık ve çizgileri doldurmak yerine cildi gençleştirerek bu işlemi yapmaktadır. Tam etkinin sağlanabilmesi için en az üç ya da dört kür uygulama yapılması önerilmektedir. Uygulama sonrasında parlak ve ışıltılı olan görünümün devam etmesi için üst üste birkaç seans geçmesi gerekir. Kliniğimizde uzmanlarımız tarafından yapılan Osmaniye PRP cilt gençleştirme uygulamalarından olumlu sonuçlar almanız mümkün olmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın