Karbon Peeli̇ng
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Karbon Peeling
Karbon Peeling

Ciltteki kir ve toksik maddeleri tıpkı bir mıknatıs gibi çeken aktif karbon mucizesi şimdi peeling ile buluşuyor. Ciltte birikmiş yağ, kir ve tozu çıkartan karbon peeling uygulaması size ışıl ışıl bir cilt vadediyor. Üstelik aktif karbonun mıknatıs gibi çeken yapısı sayesinde, cilt en derin katmana kadar temizlenirken gözenek görüntüsü oluşmuyor. Akne ve sebum problemi yaşayan, yağ bezesi ve lekelerden muzdarip ciltlere kalıcı çözüm sunuyor. Problemli gözenek görüntüsünde gözle görülür bir sıkılaşma sağlayan karbon peeling uygulamasının mucizelerine inanamayacaksınız.

Karbon Peeling Uygulaması Nasıl Yapılır?

 Karbon peeling uygulaması, alışılmış kozmetik peelinglerden farklıdır. Ciltteki soyma işlemi kimyasal uygulamalar ile gerçekleştirilir. Bu yüzden elde edilen sonuçlar daha etkili ve kalıcıdır. Uygulama sırasında rahatsızlık hissedilmez. Ciltteki ölü deri soyulur ve tazelenmiş cilt görünümü elde edilir. Karbon peeling uygulamasının dermatologlar gözetiminde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Osmaniye karbon peeling uygulamalarımız alanında uzman dermatologlarımız tarafından cildinizin ihtiyaçlarına göre hijyenik ve steril uygulama kliniklerimizde gerçekleştirilmektedir.

Karbon Peeling Fiyatları

 Karbon peeling uygulamasını tek başına tercih edebileceğiniz gibi, bir cilt bakım rutini içine de yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz dermatologlarımız tarafından yapılacak cilt analizinden sonra alacağınız öneriler ışığında kapsamlı bir bakım rutini oluşturabilirsiniz. Cildinizin analizi sonucu uzmanlarımız ile beraber bakım rutininizi belirlemek veya karbon peeling uygulaması için fiyat almak isterseniz kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın