Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Microblading

Microblading

Günümüzde en çok tercih edilen, uzman kişiler tarafından kaşlara uygulanan kalıcı makyaj çeşididir. 3D kıl tekniği olarak bilinen microblading seyrek ve dökülen kaşların düzgün ve doğal bir görünüme sahip olması için uygulanır. Kaşlara yapılan bu uygulama sayesinde yüzünüzde olumlu değişikliği fark edeceksiniz.

Kaş Kontürü 3D

Kaş Kontürü 3D

Kaş Kontürü 3D, Sürekli değişmekte olan güzellik trendlerinin doğrultusunda uygulanan kaşlarınız için tercih ettiğiniz ve yüzünüze uygun olan şeklin verilmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Yanlış kaş alım sebebi ile seyrekleşmiş ve bozulmuş olan kaşların şeklini düzeltmek, olması gereken formuna dönüşmesi için yardımcı olan bir uygulamadır.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Osmaniye kalıcı makyaj işlemlerimizle uzun yıllara dayanan tecrübemiz ışığında değerli müşterilerimize steril alanda, kaliteli hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler sağlık kriterlerine uygun olup estetiğe bağlı kalarak dermatolojik malzemeler ile gerçekleştirilmektedir.

Sülük Tedavisi

Sülük Tedavisi

Doğal ortamında yetiştirilen sülükler hasta olunan bölge ya da hastalık türüne göre akupunktur noktalarına tutturulur. Sülük tedavisi sırasında hasta bölgedeki kan emilir ve kan akışı sağlanır.

Hacamat Tedavisi

Hacamat Tedavisi

Peygamber Efendimiz döneminden itibaren kullanılan hacamat tedavisi, modern tıp tarafından da kabul görülen ve profesyonel kişilerce uygulanan bir tedavi yaklaşımıdır. Uygulama kişilerin vücudunda biriken gıda fazlalarının, ilaç, toksin ve ağır metallerin dışarı atılmasını sağlamaktadır.

Botoks

Botoks

İlerleyen yaşa ya da genetik faktörlere bağlı, yüzde ortaya çıkan kırışıklıkların giderilmesi işlemine botoks denir. Kaş arası, burun kökü, göz çevresi, alın gibi kırışıklıkların oluştuğu alanlarda kısa sürede ve pratik bir şekilde engellenebilir. Botoks işlemi sonrası giderilen kırışıklıklar, kişiye daha genç bir görünüm verir.

Dudak ve Yüz Dolgusu

Dudak ve Yüz Dolgusu

Vücut, deri ile kaplı ve canlı bir yapıdır, yıllar içerisinde değişime uğrayan deri ve cilt zamanla kırışıklarla tanışır, lekelenir ve çöker. Vücudun yüz bölgesi sürekli bakım gerektirir, düzenli olarak temizlenme ve nemlendirme ihtiyacı vardır. Osmaniye dudak ve yüz dolgusu, yüz bölgesinde şikayetleri olan kişilerin yaptırması gerekli olan işlemlerdir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın