Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Lazer Epilasyon İşlemi Vücuda Zarar Verir mi ?
Hayır, zarar vermez. Çünkü yapılan işlem sırasında derinize, ter bezlerinize zarar vermeden sadece kıl köklerinizi hedef alır. FDA tarafından, kalıcı epilasyon sağladığı ve güvenilirliği onaylanmıştır.
Lazer Epilasyonda Neden Birden Fazla Seans Gereklidir ?
Vücut kılları anajen, katajen, telojen olarak adlandırılan üç gelişim evresinde bulunur. Her kıl kökü, bu devrelerden birbirinden bağımsız farklı zamanlarda geçmektedir. Lazer epilasyon daha çok anajen dönemdeki kılları etkiler. Bu nedenle tek seansta uygulanan bölgedeki tüm kılları yok etmek mümkün olmamaktadır.
Lazer Epilasyonda Ten Rengi Önemli Midir ?
Lazer epilasyon yöntemi, beyaz tenli ve koyu renk tüylü kişilerde etkinliği daha yüksek olan bir yöntemdir. Lazer cihazlarında, kişiye uygulama yapılacak bölgeye özel ayarlamalar yapabildiğinden, cilt rengi esmer olan kişilerde, bronz tenlilerde, hatta zencilerde bile, dozlar cilde zarar vermeyecek seviyelere indirilerek uygulanmaktadır.
Saç Ekimi Kalıcı Bir İşlem Mi ?
Saç Ekimi Kalıcı Bir İşlem Mi ? Saç Ekimi Kalıcı Bir İşlem Mi ? Saç Ekimi Kalıcı Bir İşlem Mi ? Saç Ekimi Kalıcı Bir İşlem Mi ? Saç Ekimi Kalıcı Bir İşlem Mi ?
Saç Ekimi Günlük Yaşantımıza Bir Etkisi Varmı ?
Saç Ekimi Sonrası Günlük Yaşantımıza Bir Etkisi Varmı ? Saç Ekimi Sonrası Günlük Yaşantımıza Bir Etkisi Varmı ? Saç Ekimi Sonrası Günlük Yaşantımıza Bir Etkisi Varmı ?
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın