Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Osmaniye saç ekimi merkezimizde de profesyonel bir şekilde uygulanan saç ekimi işlemleri, hijyenik ortamlarda ve alanında uzman kişilerce gerçekleştirilmektedir.

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon tüylerden arınmış yumuşacık bir vücudun keyfini sürmenizi sağlar. Ağda, jilet, tüy dökücü kremler gibi geçici yöntemler ile zaman kaybı yaşamak ve kesin sonuç alamamak insanları fazlaca yoran durumlardır.

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cilt bakımı işlemleri mutlaka alanında uzman ve donanımlı kişiler tarafından yapılmalıdır. Yanlış kişiler tarafından yapılacak olan uygulamalar uygulama yapılan kişilerin faydadan çok zarara uğramasına neden olacaktır.

Kuaför Hizmetleri

Kuaför Hizmetleri

Kuaför kadın ve erkekler için ihtiyaç duyulan hizmet alanıdır. Kuaförde birçok işlem yaptırarak kendinizi daha güzel ve özgüvenli hissedersiniz. Kuaför hizmetleri oldukça geniştir. Ağda, saç boyama, saç kesme, saç şekillendirme, kaş bıyık alma gibi birçok işlem merkezimizde bulunmaktadır.

Dermapen

Dermapen

Dermapen uygulaması yaklaşık yarım saat süren ve her yaş grubundan kişinin yaptırabileceği bir uygulamadır. Uygulama kişilerin daha canlı, genç ve bakımlı bir cilde sahip olmasını sağlamaktadır.

Altın İğne

Altın İğne

Altın İğne, Radyo frekans uygulaması olarak da adlandırılan altın iğne, kişilerin cildinin güzelleşmesi ve gençleşmesi için yapılmakta olan bir uygulamadır. Cilt lekelenmeleri, yaşlanma etkileri, cilt deformasyonları, kırışıklıklar ve çevresel faktörlerin neden olduğu olumsuz etkiler bu uygulama sayesinde etkisini kaybetmekte ve azalma göstermektedir.

PRP Cilt Gençleştirme

PRP Cilt Gençleştirme

PRP trombositten zengin plazma anlamına gelmektedir. PRP cilt gençleştirme son yıllarda daha çok tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem uygulama yapılacak kişiden bir miktar kan alınarak yapılır. Osmaniye de profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Leke Tedavisi

Leke Tedavisi

Leke tedavisi, günümüzde pek çok insanda yaygın olarak görülen problemlerin başında gelmektedir. Bu sorunun sebepleri arasında tıbbi durumlar, cilt kanserleri, iltihap, doğum lekeleri, pigmentasyon bozuklukları, döküntüler ve gibi birçok farklı neden bulunur.

Karbon Peeling

Karbon Peeling

Karbon peeling uygulaması, alışılmış kozmetik peelinglerden farklıdır. Ciltteki soyma işlemi kimyasal uygulamalar ile gerçekleştirilir. Bu yüzden elde edilen sonuçlar daha etkili ve kalıcıdır. Uygulama sırasında rahatsızlık hissedilmez.

Dövme Silme

Dövme Silme

İlk zamanlarda beğeni ile yaptırılan dövmeler daha sonra sıkıcı hale gelebilmektedir. Kişiler artık rahatsızlık veren dövmelerden kurtulmak istemektedirler. Bu durumda karşımıza dövme silme işlemi çözüm olarak çıkmaktadır. Tıbbı lazer cihazları sayesinde dövme silmek ya da rengini açmak mümkündür.

Kıl Dönmesi Tedavisi

Kıl Dönmesi Tedavisi

Kıl dönmesi tedavisi hastalığın bulunduğu evreye göre lokal bakım ve banyolarla, epilasyon, kristalize fenol uygulaması gibi yöntemlerle yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra cerrahi yöntemle de işlem uygulanabilmektedir.

Lenf Drenaj Zayıflama

Lenf Drenaj Zayıflama

Lenf drenaj zayıflama uygulaması, kişilerin vücuduna basınç ile masaj yaparak, venöz ve lenfatik dolaşımın hızlanmasını sağlamaktadır. Uygulama kişilerin çeşitli nedenlerden dolayı sahip olduğu ödemin atılmasını, vücutlarının sıkılaşmasını, bölgesel fazlalıklarından kurtulmalarını ve selülitli cilt görüntüsünden kurtulmalarını sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın